mkvtoolnix-4.2.0 - en to lt translation catalogue (311 entries)

en: 
    The temporary TTA file for track ID {0} is being copied into the final TTA file. This may take some time.
lt: 
    Laikina TTA rinkmena takeliui ID {0} kopijuojama į galutinę TTA rinkmeną. Tai šiek tiek užtruks.

en: 
    mkvmerge received a SIGINT (probably because the user pressed Ctrl+C). Trying to sanitize the file. If mkvmerge hangs during this process you'll have to kill it manually.
lt: 
    mkvmerge gavo SIGINT (greičiausiai todėl, kad naudotojas paspaudė Ctrl+C). Mėginama išvalyti rinkmeną. Jei mkvmerge proceso metu nustos veikti, reikės ją išjungti rankiniu būdu.

en:   ( <file1> <file2> )      Treat file1 and file2 as if they were concatenated
                               into a single big file.
lt:   ( <rinkmena1> <rinkmena2> )      Traktuoti rinkmena1 ir rinkmena2 tarsi jos būtų sudurtos
                               į vieną didelę rinkmeną.

en:   --aac-is-sbr <TID[:0|1]> The track with the ID is HE-AAC/AAC+/SBR-AAC
                               or not. The value ':1' can be omitted.
lt:   --aac-yra-sbr <TID[:0|1]> Takelis su ID is HE-AAC/AAC+/SBR-AAC
                               arba ne. Reikšmės ':1' galima nepaisyti.

en:   --append-mode <file|track>
                               Selects how mkvmerge calculates timestamps when
                               appending files.
lt:   --prijungimo-veiksena <rinkm.takelis>
                               Parenka mkvmerge laiko kodų apskaičiavimo būdą
                               prijungiant rinkmenas.

en:   --append-to <SFID1:STID1:DFID1:DTID1,SFID2:STID2:DFID2:DTID2,...>
                               A comma separated list of file and track IDs
                               that controls which track of a file is
                               appended to another track of the preceding
                               file.
lt:   --prijungti-prie <SFID1:STID1:DFID1:DTID1,SFID2:STID2:DFID2:DTID2,...>
                               Kableliu skiriamas rinkmenos ir takelio ID sąrašas,
                               nustatantis, kurį rinkmenos takelį prijungti
                               prie kito pirmesnės rinkmenos
                               takelio.

en:   --aspect-ratio <TID:f|a/b>
                               Sets the display dimensions by calculating
                               width and height for this aspect ratio.
lt:   --kraštinių-santykis <TID:f|a/b>
                               Nustato ekrano dydį apskaičiuojant
                               plotį ir aukštį šiam kraštinių santykiui.

en:   --aspect-ratio-factor <TID:f|a/b>
                               First calculates the aspect ratio by multi-
                               plying the video's original aspect ratio
                               with this factor and calculates the display
                               dimensions from this factor.
lt:   --kraštinių-santykio-veiksnys <TID:f|a/b>
                               Pirmiausia apskaičiuoja kraštinių santykį,
                               dauginant pradinį vaizdo kraštinių santykį
                               su šiuo veiksniu ir apskaičiuoja ekrano dydį
                               iš šio veiksnio.

en:   --attach-file <file>     Creates a file attachment inside the
                               Matroska file.
lt:   --pridėti-rinkmeną <rinkmena>     Sukuria rinkmenos priedą
                               Matroska rinkmenos viduje.

en:   --attach-file-once <file>
                               Creates a file attachment inside the
                               first Matroska file written.
lt:   --pridėti-rinkmeną-kartą <rinkmena>
                               Sukuria rinkmenos priedą pirmos
                               parašytos Matroska rinkmenos viduje.

en:   --attachment-description <desc>
                               Description for the following attachment.
lt:   --priedo-aprašas <desc>
                               Šio priedo aprašas.

en:   --attachment-mime-type <mime type>
                               Mime type for the following attachment.
lt:   --priedo-mime-rūšis <„mime“ rūšis>
                               Šio priedo „mime“ rūšis.

en:   --attachment-name <name> The name should be stored for the 
                               following attachment.
lt:   --priedo-pavadinimas <pavadinimas> Pavadinimas turi būti išsaugotas 
                               šiam priedui.

en:   --blockadd <TID:x>       Sets the max number of block additional
                               levels for this track.
lt:   --blokpap <TID:x>       Nustato didžiausią papildomų bloko
                               lygių šiam takeliui skaičių.

en:   -V, --version            Show version information.
lt:   -V, --version            Parodyti informaciją apie versiją.

en:   -h, --help               Show this help.
lt:   -h, --help               Parodo šią pagalbą.

en:   -i, --identify <file>    Print information about the source file.
lt:   -i, --identify <file>    Parodyti informaciją apie šaltinio rinkmeną.

en:   -o, --output out         Write to the file 'out'.
lt:   -o, --output out         Rašyti į rinkmeną „out“.

en:   -w, --webm               Create WebM compliant file.
lt:   -w, --webm               Kurti rinkmeną, suderinamą su WebM.

en:   B:  boolean (0 or 1)
lt:   B:  loginis (0 arba 1)

en:   FP: floating point number
lt:   FP: skaičius su slankiuoju kableliu

en:   S:  string
lt:   S:  eilutė

en:   SI: signed integer
lt:   SI: sveikasis skaičius su ženklu

en:   US: Unicode string
lt:   US: unikodo eilutė

en:   X:  binary in hex
lt:   X:  dvejetainis šešioliktainiu pavidalu

en:  (H.264 profile: {0} @L{1}.{2})
lt:  (H.264 profilis: {0} @L{1}.{2})

en:  (centimeters)
lt:  (centimetrai)

en:  (fixed)
lt:  (fiksuotas)

en:  (inches)
lt: (coliai)

en:  (keep aspect ratio)
lt:  (išlaikyti santykį)

en:  (pixels)
lt:  (taškai)

en:  Chapter handling:
lt:  Skyrių tvarkymas:

en:  Global options:
lt:  Bendros parinktys:

en:  Other options:
lt:  Kitos parinktys:

en:  at {0}
lt:  ties {0}

en:  done
lt:  atlikta

en:  size is unknown
lt:  nežinomas dydis

en:  size {0}
lt:  dydis {0}

en: &Add
lt: Pri&dėti

en: &Close
lt: &Užverti

en: &Copy command line to clipboard
lt: &Komandinę eilutę nukopijuoti į iškarpinę

en: &Download
lt: Par&sisiųsti:

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Remove selected attachment
lt: Pašalinti elementą

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: '{0}' track {1}: {2}
lt: „{0}“ {1} takelis: {2}

en: , description '{0}'
lt: , „{0}“ aprašas

en: , file name '{0}'
lt: , „{0}“ rinkmena

en: , position {0}
lt: , pozicija {0}

en: 1: all frames
lt: 1: visi kadrai

en: AVC/H.264 elementary streams
lt: AVC/H.264 elementarieji srautai

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: An empty file name is not valid.
lt: Tuščia rinkmena yra netinkama.

en: An unknown error occurred. The file has been modified.
lt: Nežinoma klaida. Rinkmena buvo pakeista.

en: Aspect ratio
lt: Santykis

en: Atta&chments
lt: Nauji priedai

en: Attached
lt: Pridėta

en: Attachments
lt: Nauji priedai

en: Audio channels
lt: Garso kanalai

en: Available translations:
lt: Prieinami vertimai:

en: Available version:
lt: Pasiekiama versija:

en: Chapter file:
lt: Skyrių rinkmena:

en: Chapter numbers:
lt: Skyrių numeriai:

en: Chapters
lt: Skyriai

en: Codec ID
lt: Kodeko ID

en: Codec name
lt: Kodeko vardas

en: Compression failed: {0}
lt: Nepavyko suglaudinti: {0}

en: Compression:
lt: Glaudinimas:

en: Content compression
lt: Turinio glaudinimas:

en: Content encoding
lt: Turinio kodavimas

en: Content encodings
lt: Turinio kodavimai

en: Content encryption
lt: Turinio šifravimas

en: Create WebM compliant file
lt: Kurti rinkmeną, suderinamą su WebM

en: Current command line
lt: Dabartinė komandinė eilutė

en: Current value:
lt: Dabartinė reikšmė:

en: Current version:
lt: Dabartinė versija:

en: Default duration
lt: Numatyta trukmė

en: Delay (in ms):
lt: Vėlinimas (milisekundėmis)

en: Description
lt: Aprašas

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Directory
lt: Katalogas

en: Directory:
lt: Katalogas:

en: Display width/height:
lt: Ekrano plotis ir aukštis:

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Download URL:
lt: Parsisiuntimo URL:

en: Duration:
lt: Trukmė:

en: Element types:
lt: Elementų tipai:

en: Elements
lt: Elementai

en: Error
lt: Klaida

en: Error writing Matroska file
lt: Klaida įrašant Matroska rinkmeną

en: Error:
lt: Klaida:

en: Errors:
lt: Klaidos:

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: FLV (Flash Video)
lt: FLV (Flash vaizdas)

en: File name
lt: Rinkmenos pavadinimas

en: File name:
lt: Rinkmenos pavadinimas:

en: File size
lt: Rinkmenos dydis

en: Flash Video
lt: Flash vaizdas

en: Floating point number
lt: Slankiojo kablelio skaičius

en: Frames/fields:
lt: Kadrų/laukų:

en: Global options
lt: Bendros parinktys

en: ID
lt: Nr.

en: ISO 639-1 code
lt: ISO 639-1 kodas

en: ISO 639-2 code
lt: ISO 639-2 kodas

en: Language
lt: Kalba

en: Language:
lt: Kalba

en: MP4 audio/video files
lt: MP4 garso/vaizdo rinkmenos

en: MPEG program stream
lt: MPEG programos srautas

en: MPEG program streams
lt: MPEG programos srautai

en: Matroska audio/video files
lt: Matroska garso/vaizdo rinkmenos

en: Maximum cache
lt: Didžiausias podėlis

en: Minimum cache
lt: Mažiausias podėlis

en: More
lt: Daugiau

en: Name
lt: Pavadinimas

en: New value:
lt: Nauja reikšmė:

en: Next filename
lt: Tolesnės rinkmenos pavadinimas

en: Next segment UID:
lt: Tolesnio segmento UID:

en: No file name given.
lt: Nepateiktas rinkmenos vardas.

en: No filename found after the '@'.
lt: Už „@“ nerasta rinkmenos vardo.

en: No help available.
lt: Nėra prieinamos pagalbos.

en: No version number found.
lt: Versijos numeris nerastas.

en: Nothing to do.
lt: Nėra ką daryti.

en: Numbers of channels in the track.
lt: Takelyje esančių kanalų skaičius.

en: Ogg/OGM audio/video files
lt: Ogg/OGM garso/vaizdo rinkmenos

en: Online check for updates
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Options
lt: Parinktys

en: Original value:
lt: Pradinė reikšmė:

en: Other options
lt: Kitos parinktys

en: Output messages in this charset
lt: Pranešimus išvesti naudojant koduotę

en: PGS/SUP subtitles
lt: PGS/SUP subtitrai

en: PTS error: 0x{0:02x} {1:02x}{2:02x} {3:02x}{4:02x}
lt: PTS klaida: 0x{0:02x} {1:02x}{2:02x} {3:02x}{4:02x}

en: Parsing file
lt: Analizuojama rinkmena

en: Parts:
lt: Dalys:

en: Previous filename
lt: Ankstesnės rinkmenos pavadinimas

en: Previous segment UID:
lt: Ankstesnio segmento UID:

en: Previous segment's unique ID
lt: Ankstesnio segmento unikalusis identifikatorius

en: Progress
lt: Eiga

en: Progress: 100%{0}
lt: Eiga: 100%{0}

en: Progress: [{0}{1}] {2}%
lt: Eiga: [{0}{1}] {2}%

en: Progress: {0}%{1}
lt: Eiga: {0}%{1}

en: QuickTime audio/video files
lt: QuickTime garso/vaizdo rinkmenos

en: RealMedia audio/video files
lt: RealMedia garso/vaizdo rinkmenos

en: Remove element
lt: Pašalinti elementą

en: SRT subtitles
lt: SRT subtitrai

en: SRT text subtitles
lt: SRT tekstiniai subtitrai

en: SSA/ASS subtitles
lt: SSA/ASS subtitrai

en: SSA/ASS text subtitles
lt: SSA/ASS tekstiniai subtitrai

en: Saving failed
lt: Išsaugojimas nepavyko

en: Saving the chapters failed.
lt: Skyrių išsaugojimas nepavyko.

en: Scanned Files
lt: Nuskaitytos rinkmenos

en: Segment
lt: Segmentas

en: Segment UIDs:
lt: Segmento unikalieji identifikatoriai:

en: Segment filename
lt: Segmento rinkmenos vardas

en: Segment information
lt: Informacija apie segmentą

en: Segment unique ID
lt: Segmento unikalusis identifikatorius

en: Show this help.
lt: Rodyti šią pagalbą

en: Show version information.
lt: Rodyti informaciją apie versiją

en: Simple chapter parser: {0}
lt: Paprastas skyrių analizatorius: {0}

en: Size:
lt: Dydis:

en: Slices
lt: Dalys

en: Split mode:
lt: Skaidymo bxdas:

en: Splitting
lt: Skaidymas

en: Status
lt: Būsena

en: Status:
lt: Būsena:

en: Stereoscopy:
lt: Stereoskopija:

en: String
lt: Eilutė

en: Supported file types:
lt: Palaikomi rinkmenų tipai:

en: Tag extraction
lt: Gairių ištraukimas

en: Tag selectors
lt: Gairių pasirinkimas

en: Tags
lt: Gairės

en: Tags:
lt: Gairės:

en: The changes are written to the file.
lt: Pakeitimai į rinkmeną įrašyti.

en: The file '{0}' has been opened for writing.
lt: Rinkmeną „{0}“ atverėme įrašymui.

en: The file '{0}' is a non-supported file type ({1}).
lt: Šios rinkmenos „{0}“ tipo nepalaikome ({1}).

en: The file has not been modified.
lt: Rinkmena nepakeista.

en: The file header is too short.
lt: Rinkmenos antraštė per trumpa.

en: The file is being fixed, part 1/4...
lt: Rinkmena taisoma: 1/4...

en: The file is being fixed, part 2/4...
lt: Rinkmena taisoma: 2/4...

en: The file is being fixed, part 3/4...
lt: Rinkmena taisoma: 3/4...

en: The file is being fixed, part 4/4...
lt: Rinkmena taisoma: 4/4...

en: The file name for this segment.
lt: Šio segmento rinkmenos vardas.

en: The formats do not match.
lt: Formatai neatitinka.

en: The numbering starts at 1.
lt: Numeruojama nuo 1.

en: The reason is unknown.
lt: Nežinoma priežastis.

en: The title for the whole movie.
lt: Pavadinimas visam filmui.

en: The track parameters do not match.
lt: Takelio savybės nesutampa.

en: Timestamp extraction
lt: Laiko kodo išgavimas

en: Timestamp file:
lt: Laiko kodo rinkmena:

en: Timestamps and default duration
lt: Laiko kodai ir numatyta trukmė

en: Timestamps:
lt: Laiko kodai:

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Trac&k name:
lt: Ta&kelio pavadinimas:

en: Track ID for mkvmerge & mkvextract:
lt: Takelio ID mkvmerge ir mkvextract:

en: Track ID {0}: {1} ({2})
lt: Takelis ID {0}: {1} ({2})

en: Track UID
lt: Takelio UID

en: Track extraction
lt: Takelio išgavimas

en: Track headers
lt: Takelio antraštės

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Tracks:
lt: Takeliai:

en: Type
lt: Rūšis

en: Type:
lt: Rūšis:

en: USF subtitles
lt: USF subtitrai

en: USF text subtitles
lt: USF tekstiniai subtitrai

en: Unable to append files
lt: Negalima pridurti rinkmenų

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown element
lt: Nežinomas elementas

en: Unknown mode '{0}'.
lt: Nežinoma veiksena „{0}“.

en: Unknown option '{0}'.
lt: Nežinoma parinktis „{0}“.

en: Unrecognized file format
lt: Neatpažintas rinkmenos formatas

en: Unsupported file format
lt: Nepalaikomas rinkmenos formatas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: VC-1 elementary streams
lt: VC-1 pradiniai srautai

en: Valid format codes are:
lt: Tinkami formato kodai yra:

en: Validation failed
lt: Patvirtinimas nepavyko

en: Value
lt: Reikšmė

en: Version %1
lt: Versija %1

en: Version %1 "%2"
lt: Versija %1 "%2"

en: VfW compatible video
lt: VfW tinkamas vaizdas

en: Video
lt: Vaizdas

en: Video aspect ratio type
lt: Vaizdo kraštinių santykio rūšis

en: Video crop bottom
lt: Vaizdo kirpimas apačioje

en: Video crop left
lt: Vaizdo kirpimas kairėje

en: Video crop right
lt: Vaizdo kirpimas dešinėje

en: Video crop top
lt: Vaizdo kirpimas viršuje

en: Video display height
lt: Vaizdo aukštis

en: Video display unit
lt: Vaizdo rodymo vienetas

en: Video display width
lt: Vaizdo plotis

en: Video interlaced flag
lt: Vaizdo maišos žyma

en: Video packet assembly failed. Error code: {0} ({1})
lt: Vaizdo paketų surinkimas nepavyko. Klaidos kodas: {0} ({1})

en: Video pixel height
lt: Vaizdo taškų aukštis

en: Video pixel width
lt: Vaizdo taškų plotis

en: Video properties
lt: Vaizdo nustatymai

en: Video stereo mode
lt: Vaizdo stereo režimas

en: Video track
lt: Vaizdo takelis

en: Video track %1
lt: Vaizdo takelis %1

en: VobBtn
lt: VobMyg

en: VobButtons
lt: VobMygtukai

en: VobSub subtitles
lt: VobSub subtitrai

en: WAVE (uncompressed PCM audio)
lt: WAVE (nesuspaustas PCM garsas)

en: WAVPACK v4 audio
lt: WAVPACK v4 garsas

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Warnings/Errors
lt: Įspėjimai/Klaidos

en: Warnings:
lt: Įspėjimai:

en: WebM audio/video files
lt: WebM garso/vaizdo rinkmenos

en: WebM files
lt: WebM rinkmenos

en: audio
lt: garsas

en: bits per sample: {0}
lt: bitai vienai atrinkčiai: {0}

en: buttons
lt: mygtukai

en: channels: {0}
lt: kanalai: {0}

en: checkerboard (left first)
lt: mozaika (kairė pirma)

en: checkerboard (right first)
lt: mozaika (dešinė pirma)

en: column interleaved (left first)
lt: sluoksniavimas-stulpeliais (kairė pirma)

en: column interleaved (right first)
lt: sluoksniavimas-stulpeliais (dešinė pirma)

en: compression
lt: glaudinimas

en: display height: {0}
lt: ekrano aukštis: {0}

en: display width: {0}
lt: ekrano plotis: {0}

en: encryption
lt: šifravimas

en: flac_reader: Could not read a header packet.
lt: flac_skaityklė: Nepavyko nuskaityti antraštės paketo.

en: flac_reader: Could not read all header packets.
lt: flac_skaityklė: Nepavyko nuskaityti visų antraštės paketų.

en: flac_reader: Error parsing the file: {0}
lt: flac_skaityklė: Klaida nagrinėjant rinkmeną: {0}

en: flac_reader: could not initialize the FLAC packetizer.
lt: flac_skaityklė: Nepavyko inicijuoti FLAC pakuotojo.

en: header removal
lt: antraštės šalinimas

en: key,
lt: raktas,

en: language: {0}
lt: kalba: {0}

en: length {0}, data: {1}
lt: trukmė {0}, duomenys: {1}

en: line {0}: The 'delay' timestamp could not be parsed.
lt: linija {0}: 'Delsos' laikžymės neįmanoma išnagrinėti.

en: missing property name
lt: trūksta savybės pavadinimo

en: missing value
lt: trūksta reikšmės

en: mkv&merge documentation
lt: mkv&merge dokumentacija

en: mkvmerge command line
lt: mkvmerge komandinė eilutė

en: mkvmerge/mkvextract track ID: {0}
lt: mkvmerge/mkvextract takelio ID: {0}

en: mkvpropedit [options] <file> <actions>
lt: mkvpropedit [parinktys] <rinkmena> <veiksmai>

en: mkvtoolnix-gui <configuration file names>
lt: mkvtoolnix-gui <formavimo rinkmenos pavadinimai>

en: mkvtoolnix-gui [options] [file names]
lt: mkvtoolnix-gui [parinktys] [rinkmenos pavadinimai]

en: mpeg_ps_reader: Should not have happened #1. {0}
lt: mpeg_ps_skaityklė: Neturėjo nutikti #1. {0}

en: mpeg_ps_reader: Should not have happened #2. {0}
lt: mpeg_ps_skaityklė: Neturėjo nutikti #2. {0}

en: no encryption
lt: be šifravimo

en: no error
lt: klaidos nėra

en: no signature algorithm
lt: nėra parašo algoritmo

en: no signature hash algorithm
lt: nėra smulkiojo parašo algoritmo

en: or
lt: arba

en: output sampling freq: {0}
lt: išeigos atrankos dažnis: {0}

en: passthrough
lt: praleisti

en: pixel crop bottom: {0}
lt: vaizdtaškių kirpimas apačioje: {0}

en: pixel crop left: {0}
lt: vaizdtaškių kirpimas kairėje: {0}

en: pixel crop right: {0}
lt: vaizdtaškių kirpimas dešinėje: {0}

en: pixel crop top: {0}
lt: vaizdtaškių kirpimas viršuje: {0}

en: pixel height: {0}
lt: vaizdtaškių aukštis: {0}

en: pixel width: {0}
lt: vaizdtaškių plotis: {0}

en: raw data
lt: neapdoroti duomenys

en: rest: unknown
lt: liko: nežinoma

en: row interleaved (left first)
lt: sluoksniavimas-eilėmis (kairė pirma)

en: row interleaved (right first)
lt: sluoksniavimas-eilėmis (dešinė pirma)

en: sampling freq: {0}
lt: atrankos dažnis: {0}

en: side by side (left first)
lt: šonas-šonas (kairė pirma)

en: side by side (right first)
lt: šonas-šonas (dešinė pirma)

en: subtitle
lt: subtitrai _1 vnt.

en: subtitles
lt: subtitrai

en: text subtitles
lt: tekstiniai subtitrai

en: timestamps
lt: laiko kodai

en: top bottom (left first)
lt: viršus-apačia (kairė pirma)

en: top bottom (right first)
lt: viršus-apačia (dešinė pirma)

en: track name
lt: takelio pavadinimas

en: tta_reader: tag_size < 0 in the c'tor. {0}
lt: tta_skaityklė: žymės_dydis < 0 c'tor. {0}

en: unknown
lt: nežinoma

en: unknown, format tag 0x{0:04x}
lt: nežinoma, formato žymė 0x{0:04x}

en: video
lt: vaizdas

en: {0} minute | {0} minutes
lt[0]: {0} minutė
lt[1]: {0} minutės
lt[2]: {0} minučių
lt[3]: {0} minučių

en: {0} second | {0} seconds
lt[0]: {0} sekundė
lt[1]: {0} sekundės
lt[2]: {0} sekundžių
lt[3]: {0} sekundžių
